aktualność

Sprawdź co potrafi nowa aplikacja SGB Mobile!

Najbliższe bankomaty

Wyszukaj dla innej lokalizacji
aktualizacja 24-05-2021

Nowość w SGB Mobile!


Usługa „Active” to usługa dla użytkowników urządzeń marki Garmin. Dzięki połączeniu aplikacji SGB Mobile z Garmin Connect, możliwe jest sprawdzenie swoich  danych dotycząc aktywności sportowej oraz kondycji – kroki, przebyty dystans, intensywny trening, spalone kalorie, tętno, saturację, sen. Usługa proponowana jest ludziom prowadzącym aktywny tryb życia oraz preferujących płatności kartą. 
 


W najnowszej wersji rozbudowalne zostały powiadomienia PUSH ułatwiące wzajemną komunikację..

Dodany został moduł umożliwiający szybką rejestrację na szczepienie przeciw COVID-19, poprzez przekierowanie do Internetowego Konta Pacjenta.

 

 

 

Korzystaj z dobrze zaprojektowanej aplikacji mobilnej. SGB Mobile jest przejrzysta, funkcjonalna i po prostu ładna. Ogromną wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa, dlatego aplikacja posiada szereg zabezpieczeń, a płatności i dyspozycje potwierdzasz bezpiecznymi metodami autoryzacji. Znajdziesz w niej wszystko, czego potrzebujesz do codziennego bankowania.

 

 

 • Dostęp do rachunku kiedy chcesz
  W aplikacji sprawdzisz stan konta (dla Twoich rachunków osobisty, oszczędnościowych, walutowych oraz wszystkich kart), historię wydatków i wpływów oraz szczegółowe informacje o koncie.

 

 • Przelewy w dowolnym momencie
  Łatwo i bezpiecznie zrealizujesz przelew – za pomocą smartfona lub tabletu. Nie odkładaj płatności na później – parę kliknięć i masz je z głowy.

 

 • Portfele cyfrowe (Apple Pay, Google Pay) i BLIK
  W SGB Mobile korzystasz z usługi BLIK oraz masz możliwość dodania swojej karty do portfela cyfrowego Google Pay lub Apple Pay. Płać mobilnie tak jak Ci najwygodniej. W aplikacji masz kontrolę nad swoimi kartami, możesz je zablokować w portfelach cyfrowych na wszystkich urządzeniach mobilnych. Ta usługa to bezpieczeństwo i ogromna wygoda w jednym.

 

 • Zarządzanie subskrypcjami
  To zupełnie nowa usługa, dzięki której możesz w jednym miejscu sprawdzić, w jakich sklepach internetowych zarejestrowana jest Twoja karta płatnicza SGB oraz możesz zablokować pobieranie środków z karty przez sklep internetowy. Nowa funkcjonalność to również śledzenie na bieżąco do jakich abonamentów subskrypcyjnych dodałeś kartę SGB oraz możliwość zablokowania w prosty sposób kolejnej płatności, np. za serwis streamingowy.

 

 • Zmiany limitów
  Dzienne limity transakcji są dodatkowym zabezpieczeniem Twoich pieniędzy, jednak zdarzają się jednorazowe większe zakupy. Teraz możesz w łatwy i bezpieczny sposób zwiększyć lub zmniejszyć limit za pomocą aplikacji – już nie musisz iść do banku!

 

 • Masz pytania?

zadzwoń na bezpłatną infolinię: 800 888 888

lub napisz: call.center@sgb.pl.

Konsultanci infolinii SGB dostępni są przez całą dobę.

 

Pobierz SGB Mobile i miej bank w zasięgu ręki!

 

 

 

 

 

Przewodnik po SGB Mobile 

Krok po kroku sprawdzisz wszystkie funkcjonalności aplikacji, dowiesz się jak aktywować aplikację i jak się do niej zalogować.


Pobierz przewodnik po SGB Mobile

 

Sprawdź, co możesz zrobić z głównego pulpitu, zaraz po zalogowaniu się do aplikacji


 

Zobacz, jak łatwo zrobisz przelew w SGB Mobile

 

 

Spójrz, jak korzystać z BLIKA w aplikacji

 

 

Ważne informacje:


Regulamin korzystania z aplikacji SGB Mobile
Limity zleceń płatniczych w aplikacji
Informacja dot. rodzaju i zakresu usług oraz dyspozycji dostępnych w aplikacji
Oświadczenie o odstąpieniu od umowy