aktualnosci-lista.png

Wyniki Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Banków Spółdzielczych za rok 2024.

28 czerwca 2024

Z ogromną radością i satysfakcją chcielibyśmy Państwa poinformować, że w dniu dzisiejszym zostały opublikowane wyniki tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Banków Spółdzielczych, organizowanego przez Strefę Gospodarki.

 

Bank Spółdzielczy we Wschowie został liderem rankingu zajmując już po raz czwarty I. miejsce

 

Kapituła konkursowa ponownie doceniła nasze zaangażowanie i determinację w realizację strategii Banku. Czterokrotne zwycięstwo w tym prestiżowym Rankingu Najlepszych Banków Spółdzielczych to ogromne osiągnięcie, które wzmacnia nasz wizerunek jako lidera bankowości spółdzielczej w Polsce. Razem tworzymy historię!

Poniżej prezentujemy wypowiedź Prezesa Zarządu- Sebastiana Nietykszy zamieszczoną w dzisiejszej publikacji w dodatku biznesowym Strefa Gospodarki w Dzienniku Gazety Prawnej

 

Z dużą satysfakcją przyjęliśmy informację o kolejnym, już czwartym zwycięstwie w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Banków Spółdzielczych. To zaszczytne wyróżnienie jest dowodem uznania dla naszej wieloletniej pracy oraz skutecznie realizowanej strategii. Gratuluję pozostałym laureatom, gdyż wspólnie kształtujemy nowoczesność i profesjonalizm w bankowości spółdzielczej. Warto podkreślić, że razem z całym zespołem pracowników tworzymy bank, który jest nie tylko symbolem zaufania i profesjonalizmu, ale również dobrych i wieloletnich relacji z Klientami. Jestem przekonany, że przyszłość otworzy przed nami jeszcze wiele możliwości determinujących dalszy rozwój banku, zgodny z trendami i oczekiwaniami wyznaczanymi przez Klientów”

Serdecznie zachęcam Was również do przeczytania wywiadu z Prezesem Zarządu Sebastianem Nietykszą, w którym m. in. podsumowuje ubiegły rok, porusza tematykę nowoczesnych rozwiązań technologicznych, wyzwań w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz zaangażowanie Banku w lokalne inicjatywy

 https://strefa-gospodarki.pl/2024/06/27/w-kierunku-nowoczesnosci/