współpraca

Doładowania telefonów

Promocja 1200 GB za darmo przez rok w Orange na kartę

 

Do 31 stycznia 2023 roku trwa promocja, w ramach której każdy nowy i obecny Użytkownik oferty Orange na kartę może za darmo odebrać bonus 1200 GB na okres roku.

Co zrobić, aby skorzystać z promocji?

 • W czasie trwania promocji wyślij bezpłatnego SMS-a o treści 1200GB pod numer 811.
 • Następnie doładuj telefon, aby zapewnić środki na włączenie usługi „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu i 15 GB” na 31 dni za 15 zł (kolejne odnowienia już za 31 zł). Usługę włącz wysyłając SMS-a o treści CYKL pod numer 816.
 • Pierwsze 100 GB otrzymasz od razu, a kolejne po odnowieniu się usługi.
 • W sumie dostaniesz 12 razy po 100 GB czyli 1200 GB w ciągu roku.
 • Każda z paczek 100 GB jest ważna 31 dni (czyli tyle, ile jest ważna usługa).
 • Dodatkowo otrzymasz extra 100 GB na start ważne 31 dni za nowe konto w Mój Orange.

Promocja zostanie włączona w ciągu maksymalnie 24h, o czym Użytkownik zostanie poinformowany SMS-em. Z promocji można skorzystać raz dla danego numeru telefonu.

Bonus nie jest dostępny w usłudze Ekstra Numer, w taryfie Zawsze bez Limitu, taryfie IoT.

regulamin promocji


ROK INTERNETU ZA DARMO” DLA UŻYTKOWNIKÓW
T-MOBILE NA KARTĘ W TARYFIE GO!


Oferta „Rok Internetu za darmo” obejmuje wszystkich użytkowników taryfy GO! – zarówno tych obecnych, jak i nowych, którzy korzystają z ofert: „Bez limitu L+”, „Bez limitu L+UA”, „Bez limitu XL”. Wystarczy, że aktywują oni promocję „Rok Internetu za darmo” w aplikacji Mój T-Mobile.
Nie posiadasz jeszcze oferty T-Mobile na kartę? Ta promocja jest także dla Ciebie!

 1. Kup starter T-Mobile na kartę i doładuj telefon za pośrednictwem bankowości elektronicznej kwotą:
  • min. 39 zł - jeśli chcesz skorzystać z oferty Bez limitu XL
  • min. 35 zł – jeśli chcesz skorzystać z oferty Bez limitu L+UA
  • min. 35 zł - jeśli chcesz skorzystać z oferty Bez limitu L+
 2. Następnie aktywuj wybraną przez siebie ofertę cykliczną - najszybciej zrobisz to w aplikacji Mój T-Mobile.
 3. Aktywuj ofertę „Rok Internetu za darmo” w aplikacji Mój T- Mobile.

Jeśli korzystasz z taryfy GO! w T-Mobile na kartę i masz aktywną ofertę Bez limitu L+, Bez limitu L+UA lub Bez limitu XL, promocję „Rok Internetu za darmo” aktywujesz bezpośrednio w aplikacji Mój T-Mobile!


Oferty Bez limitu w ramach taryfy GO! w T-Mobile na kartę to ogrom możliwości!


Co otrzymasz w ramach ofert Bez limitu?


Bez limitu L+
Doładuj konto w banku za 35 zł i aktywuj ofertę Bez limitu L+, a otrzymasz 15 GB + 20 GB po doładowaniu, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, Video bez utraty GB w jakości DVD oraz komunikatory Viber, Messenger i WhatsApp bez utraty danych. Łącząc Bez limitu L+ z promocją „Rok Internetu za darmo” możesz zyskać w sumie aż 1620 GB do wykorzystania przez cały rok!
Bez limitu L+UA
Doładuj konto w banku za 35 zł i aktywuj ofertę Bez limitu L+UA, a otrzymasz 15 GB + 20 GB po doładowaniu, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, Video bez utraty GB w jakości HD, komunikatory Viber, Messenger i WhatsApp bez utraty danych oraz 1000 minut na połączenia międzynarodowe na Ukrainę do sieci Vodafone.  Łącząc Bez limitu L+UA z promocją „Rok Internetu za darmo” możesz zyskać w sumie aż 1620 GB do wykorzystania przez cały rok!

Bez limitu XL
Doładuj konto w banku za 39 zł i aktywuj ofertę Bez limitu XL, a otrzymasz 20 GB + 20 GB po doładowaniu, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, Video bez utraty GB w jakości HD. Łącząc Bez limitu XL z promocją „Rok Internetu za darmo” możesz zyskać w sumie aż 1680 GB do wykorzystania przez cały rok!
„1200 GB za darmo przez rok” to 12 Pakietów po 100 GB do wykorzystania przez 365 dni, licząc od aktywacji pierwszego Pakietu, przyznawane co 30 dni pod warunkiem odnowienia jednej z ofert Bez limitu, wskazanej w WOP „Rok Internetu za darmo”. Szczegóły w WOP: „Bez limitów”, „Rok Internetu za darmo” oraz „GB po doładowaniu” dla Użytkowników T-Mobile na kartę w Taryfie GO! i na www.t-mobile.pl


Organizatorem promocji jest T-Mobile Polska S.A.

 

Regulamin promocji