dla mediow

Sponsoring

Jesteśmy blisko lokalnych społeczności i wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, łączymy działania społeczne z wartościami spółdzielczymi. Bank Spółdzielczy we Wschowie czynnie włącza się w działalność sponsoringową, podejmując współpracę z licznymi instytucjami i organizacjami z obszaru trzech województw, na których prowadzi swoja działalność.

 

Unia Leszno

 

W sezonie 2012 Bank Spółdzielczy we Wschowie rozpoczął współpracę z klubem sportowym Unia Leszno. Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy dumni z podjętej współpracy. Działania biznesowe,  które podejmujemy na lokalnym rynku jasno wskazują, że działamy dla dobra lokalnych społeczności.

 

Stowarzyszenie Kultury Ziemi Wschowskiej

Kolejny sezon, w którym Bank Spółdzielczy we Wschowie jako „Sponsor Główny” Stowarzyszenia Kultury Ziemi Wschowskiej wspiera Młodzieżową Orkiestrę Dętą we Wschowie oraz zespół taneczny mażoretek "Finezja". Jest to kolejna z inicjatyw lokalnych, w którą nasz Bank zaangażował się doceniając społeczną inicjatywę, jaką niewątpliwie jest działalność Młodzieżowej Orkiestry Dętej we Wschowie oraz mażoretek.

 

 

Stowarzyszenie Twórcze Horyzonty

 

 

Bank Spółdzielczy we Wschowie  objął mecenatem działania Stowarzyszenia Twórcze Horyzonty. Dzięki podjętej współpracy jesteśmy bliżej kultury, sztuki oraz dalekich podróży, aktywnie włączając się w budowanie lokalnej społeczności.

 

 

 

Korona Wschowa

 

Wschowski Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "Korona" Wschowa to klub który realizuje swoje pasje w Powiecie Wschowskim od wielu lat. Bank Spółdzielczy we Wschowie jako sponsor wspiera młodych adeptów piłki promując w ten sposób zdrowy i sportowy styl życia.