Nowe zdjęcie

Złote kłosy za nami

Najbliższe bankomaty

Wyszukaj dla innej lokalizacji
15-10-2018

Przedstawiciele nowosolskiego oddziału Banku Spółdzielczego we Wschowie wzięli udział w Gali Lubuskiego Złotego Kłosa. Oprócz udziału w debacie, pikniku oraz uroczystej gali, nasz bank miał możliwość zaprezentowania swojej oferty na stoisku promocyjnym. Organizatorem imprezy była Lubuska Izba Rolnicza.

Tegoroczna edycja Gali odbyła się 12 października w Restauracji Platanova (Nowa Sól), a wzięli w niej udział nie tylko rolnicy ale i osoby działające na rzecz rolnictwa, firmy oraz instytucje sektora rolniczego. Podczas spotkania zostały wręczone statuetki i odznaki Lubuskiego Złotego Kłosa, które są wyrazem szczególnego uznania i wyróżnienia dla liderów lubuskiego rolnictwa. Z naszego regionu honorową odznakę Lubuskiej Izby Rolniczej –„Zasłużony dla Lubuskiego Rolnictwa” otrzymali: Urszula i Łukasz Brzechwa z Konradowa.

Stoisko Banku Spółdzielczego we Wschowie cieszyło się ogromną popularnością wśród przybyłych uczestników. Była to okazja do biznesowych rozmów, przedstawienia oferty banku, wręczenia ulotek i drobnych gadżetów.