aktualność

Z naszym bankiem zapłacisz zegarkiem

Najbliższe bankomaty

Wyszukaj dla innej lokalizacji
01-10-2019

 

Garmin Pay to wygodna alternatywa dla tradycyjnych form płatności, która  jest niezastąpiona podczas aktywnego załatwiania codziennych spraw. Dzięki zabezpieczeniom biometrycznym, technologia Garmin Pay jest nie tylko praktyczna, ale i bezpieczna. Płacąc za pomocą Garmin Pay korzystasz ze wszystkich zalet kart płatniczych SGB. Płacenie w sklepach, aplikacjach i internecie jeszcze nigdy nie było tak łatwe, bezpieczne i poufne.

 

Korzyści
Usługa Garmin Pay to rozwiązanie transakcji zbliżeniowych opracowane z myślą o osobach będących w ciągłym ruchu. Usługa ta umożliwia szybkie i proste dokonywanie zakupów przy użyciu wyłącznie zegarka. Nie masz portfela? Nie masz telefonu? Nie ma problemu. Płacenie z Garmin Pay jest proste i bezpieczne ponieważ dane Twojej karty nie są przechowywane w urządzeniu ani udostępniane podczas transakcji.

 

Prywatność i zabezpieczenia
Firma Garmin bardzo poważnie traktuje bezpieczeństwo informacji o płatności. To dlatego usługa Garmin Pay chroni dane użytkownika, wykorzystując przypisane do danego zegarka numery kart i kody transakcji za każdym razem, gdy użytkownik dokonuje płatności. Numer posiadanej karty nie jest przechowywany w urządzeniu ani na naszych serwerach. Nie zostaje również przekazany sprzedawcy podczas dokonywania płatności. Możesz dzięki temu płacić bez obaw.

 

Zasięg działania
Gdzie mogę korzystać z usługi Garmin Pay? Niemal we wszystkich miejscach, w których można dokonywać płatności zbliżeniowych. Usługa Garmin Pay obsługuje również wybrane, główne systemy transportu publicznego na całym świecie. Nie potrzebujesz karty, telefonu ani portfela.

 

Szybkie płatności Garmin Pay
Wystarczy kilka szybkich dotknięć, aby uzyskać dostęp do usługi Garmin Pay z poziomu zgodnego zegarka firmy Garmin. Dzięki tej usłudze możesz korzystać z tych samych kart, których używasz na co dzień. Płatności Garmin Pay działają z wieloma rodzajami kart kredytowych i debetowych największych banków, w tym z kartami Visa i Mastercard. Wystarczy dodać je do wirtualnego portfela w zegarku, aby można było korzystać z zachęt i nagród zapewnianych w związku z korzystaniem z karty.


Zapoznaj się z Regulaminem korzystania z kart płatniczych SGB.

 

Jak korzystać z usługi?

 

Jak dodać kartę do usługi

Jak zapłacić w sklepie zegarkiem Garmin?


Konfiguracja i korzystanie z Garmin Pay