aktualność

Uroczyste otwarcie placówki banku w Rawiczu

Najbliższe bankomaty

Wyszukaj dla innej lokalizacji
14-12-2020

W dniu 14 grudnia 2020 roku odbyło się uroczyste otwarcie wyremontowanego oddziału banku w Rawiczu. Już od dziś Klienci mogą korzystać z komfortowej i funkcjonalnej placówki, prezentującej nowoczesny wizerunek Banku z ponad 70- letnią tradycją. Po 1,5 rocznych intensywnych pracach modernizacyjnych oddział banku powrócił do swojej dawnej lokalizacji przy ul. 3 Maja 2.
Obiekt został zaprojektowany z uwzględnieniem potrzeb wszystkich sektorów Klientów, aby oferować pełne spektrum usług bankowych, ubezpieczeniowych i leasingowych. Placówka ma zagwarantować Klientom komfort, przestrzeń i nowatorską aranżację. Oddział jest wizytówką Banku, łączy ze sobą nowoczesność, ale  również silne relacje z lokalną społecznością.
Liczymy na to, że nowa placówka przyczyni się do umocnienia pozycji na lokalnym rynku finansowym, jednocześnie gwarantując Klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Nieustannie podążamy za trendami, budujemy trwałe relacje z partnerami biznesowymi i z optymizmem patrzymy w przyszłość spółdzielczej bankowości. Prezentujemy nowe oblicze Banków Spółdzielczych, które w ostatnim czasie intensywnie się rozwijają i oferują szereg innowacyjnych rozwiązań.