Nowe zdjęcie

Mażoretki podczas Mistrzostw Polski w Kościanie

Najbliższe bankomaty

Wyszukaj dla innej lokalizacji
12-04-2019

Mażoretki podczas Mistrzostw Polski w Kościanie

6 i 7 kwietnia wschowskie mażoretki wzięły udział w VIII Mistrzostwach Polski Zachodniej w Kościanie. Wschowski zespół zaprezentował 29 choreografii. Mażoretki zdobyły 19 miejsc medalowych i 4 czwarte miejsca. Jak mówi wiceprezes Stowarzyszenia Kultury Ziemi Wschowskiej prawie wszystkie choreografie uzyskały nominacje na Mistrzostwa Polski, które odbędą się w maju w Kędzierzynie-Koźlu.

 

 

Poniżej zamieszczamy podziękowania prezesa Zarządu SKZW, skierowane do sponsorów oraz osób, które wspierały wschowskie mażoretki:

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Kultury Ziemi Wschowskiej chciałbym podziękować sponsorom dzięki którym możliwe  było przygotowanie i  wyjazd na wspomniane Mistrzostwa.
Zarząd Powiatu Wschowskiego w ramach projektu ,,Gramy i tańczymy w Powiecie Wschowskim”, Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa w ramach projektu ,, Mistrzostwa Tańca Mażoretkowego” oraz Zarząd Banku Spółdzielczego we Wschowie -  to główni nasi sponsorzy.
  
Dziękujemy również rodzicom za zaangażowanie w przygotowania, wsparcie i niesamowity doping podczas Mistrzostw.
  
Ogromne podziękowania dla młodziutkiej, przesympatycznej, pełnej pozytywnej energii i ciepła, niesamowicie zaangażowanej w życie Stowarzyszenia-Natalii Wierzbickiej i jej asystentkom - Alicji Chilarskiej, Martynie Zasowskiej, Weronice Wijacie oraz Magdalenie Grygiel za poświęcony czas i energię w przygotowaniu młodszych koleżanek.
  
Dziękujemy również Stanisławowi Rewieńskiemu prezesowi Stowarzyszenia Mażoretek, Tamburmajorek i Cheearleaderek Polskich za siedem lat owocnej współpracy i ciepłe słowa uznania dla Zarządu Stowarzyszenia Kultury Ziemi Wschowskiej za dotychczasową organizację Mistrzostw Polski Zachodniej Tańca Mażoretkowego we Wschowie.
  
Nie możemy również zapomnieć o ogromnym wkładzie w sukces naszych dziewcząt i zaszczepienie miłości do tańca mażoretkowego byłej pani Trener - Kamili Rzepieli- Drgas. Obecna Trener Natalia Wierzbicka, jak i jej asystentki są właśnie jej wychowankami.
  
Gratulujemy również pozostałym trenerom i ich zespołom odniesionych sukcesów i dziękujemy za wspaniałe widowisko oraz miłą i sympatyczną atmosferę podczas rywalizacji.

 

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Kultury Ziemi Wschowskiej
Paweł Grygiel