aktualność

Lider Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Banków Spółdzielczych

Najbliższe bankomaty

Wyszukaj dla innej lokalizacji
10-06-2022

W dniu 10 czerwca 2022 roku zostały opublikowane wyniki Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Banków Spółdzielczych za rok 2022, przygotowanego przez biznes magazyn Strefa Gospodarki. To dla nas szczególny zaszczyt, że w roku jubileuszowym nasz Bank może poszczycić się obroną I miejsca w rankingu.

Nasze zaangażowanie i determinacja w realizacji strategii i ambitnych celów, zostało ponownie docenione przez kapitułę konkursową oraz bankowość spółdzielczą.


Poniżej wypowiedź Prezesa Zarządu Sebastiana Nietykszy zamieszczona w Dzienniku Gazeta Prawna oraz ranking:


Dużym wyróżnieniem dla naszego banku jest obrona pozycji lidera Rankingu Najlepszych Banków Spółdzielczych. Ta nagroda utwierdza nas w przekonaniu, że wyznaczona strategia i kierunek realizowanych działań przynoszą wymierne efekty, które ponownie zostały docenione przez kapitułę konkursową. I miejsce w rankingu jest szczególnie satysfakcjonujące w niezwykłym dla nas roku, w którym obchodzimy Jubileusz 75-lecia działalności. Przez minione dekady nasz bank dynamicznie się rozwijał, aby wspierać kolejne pokolenia Polaków i nieprzerwanie być wizytówką całego regionu. Z zaangażowaniem staramy się realizować wyznaczone cele, jednocześnie kreując nowoczesny wizerunek bankowości spółdzielczej. Naszym klientom i partnerom biznesowym dziękujemy za zaufanie i wzajemne relacje przez te wyjątkowe 75 lat…”

 

Link do publikacji

 

 

Artykuł zamieszczony w magazynie Strefa Gospodarki