współpraca

Leasing

 

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykonywać kompleksowe usługi w zakresie leasingu. Realizujemy potrzeby inwestycyjne naszych klientów z zachowaniem najwyższych standardów rynku. Wspieramy na każdym etapie przedsięwzięcia, a Ty konsekwentnie budujesz konkurencyjność swojej działalności.

 

Oferta SGB Leasing to przede wszystkim:

 


 

 

 

 

Chcesz być bardziej mobilny, aby zwiększyć konkurencyjność swojej firmy? To znaczy, że potrzebujesz samochodu. Dzięki leasingowi z SGB Leasing możesz łatwo sfinansować potrzebny samochód nowy lub używany, korzystając z uproszczonej procedury! To idealne rozwiązanie. Idealne, bo szybkie, łatwe i tanie.

 


 

 

 

Chcesz, aby Twoja firma prężnie się rozwijała i mogła skutecznie konkurować na rynku? Aby to osiągnąć, potrzebujesz kolejnych samochodów do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód wybrać: nowy czy używany, osobowy czy dostawczy? Wychodząc naprzeciw tym rozważaniom stworzyliśmy ofertę, dzięki której sfinansujesz dowolny rodzaj pojazdu o ładowności do 3,5 tony.

 


 

 

 

Twoja firma działa w branży transportowej, produkcyjnej lub usługowej? W codziennej pracy wykorzystujesz środki transportu ciężkiego, czyli na przykład samochody ciężarowe powyżej 3,5 tony, ciągniki siodłowe, przyczepy, naczepy itp.? Chcesz korzystnie pozyskać dla swojej firmy nowe środki transportu ciężkiego, aby stać się bardziej atrakcyjnym i konkurencyjnym graczem na rynku? Jeśli tak, to skorzystaj z naszej oferty na finansowanie transportu ciężkiego.

 


 

 

 

Każdy przedsiębiorca wie, że rozbudowany i nowoczesny park maszynowy buduje pozycję firmy na rynku i generuje wzrost zysków. Dlatego nie zwlekaj z decyzją i zacznij finansować swój biznes razem z nami. Niezależnie od rodzaju maszyny lub urządzenia, którego aktualnie potrzebuje Twoja firma, sfinansujemy je dla Ciebie ponieważ jak nikt inny rozumiemy, że posiadanie przez firmę specjalistycznych narzędzi pracy jest często warunkiem niezbędnym do prowadzenia działalności gospodarczej i jej dalszego rozwoju.

Dlatego właśnie w SGB Leasing przygotowaliśmy dla Ciebie korzystny leasing maszyn i urządzeń - zarówno nowych, jak i używanych, wykorzystywanych praktycznie w każdym rodzaju działalności. Dla Twojej wygody oferujemy szybkie udzielenie finansowania inwestycji, przejrzyste i elastyczne warunki transakcji oraz możliwość skorzystania z różnych rodzajów leasingu na maszyny.

 

 


 

 

 

Leasing maszyn i urządzeń rolniczych to forma finansowania inwestycji, która niezmiennie zyskuje na popularności. Rozwój gospodarstwa rolnego i leśnego wymaga ogromnych nakładów finansowych, a nie wszyscy rolnicy i przedsiębiorcy mogą pozwolić sobie na jednorazowy, wielotysięczny wydatek na zakup niezbędnej maszyny. Ubieganie się o kredyt na sfinansowanie odpowiednich maszyn w banku, wiąże się z kolei ze skomplikowanymi i długimi procedurami oceny sytuacji finansowej klienta. My oferujemy wielowymiarowe i kompleksowe finansowanie dla rolnictwa – leasing maszyn rolniczych z SGB Leasing to najlepszy kierunek. Przygotowaliśmy atrakcyjną i kompletną ofertę dla wszystkich podmiotów prowadzących działalność rolniczą, aby mogli skupić się oni na rozwoju swojej działalności, nie martwiąc się o finansowanie. Leasing maszyn rolniczych z SGB Leasing to najlepszy kierunek dla rozwoju Twojej działalności i sukcesywnej budowy przewagi konkurencyjnej na rynku.

 


 

 

 

Środki trwałe niezbędne do prowadzenia Twojego gospodarstwa możesz sfinansować za pomocą pożyczki dla rolników podnosząc w ten sposób konkurencyjność gospodarstwa bez angażowania własnego kapitału. Decydujesz o wysokości rat, częstotliwości spłaty -miesięcznie, kwartalnie, półrocznie z opcją dostosowania rat do sezonowości produkcji rolniczej – zgodnie ze specyfiką działalności gospodarstwa.

 


 

 

 

Nasz nowy produkt - pożyczka leasingowa na samochód dla rolnika Agro Auto jest wygodnym sposobem finansowania zakupu samochodów osobowych i dostawczych do 3,5t, oferowanym dominującym w polskim sektorze rolniczym rodzinnym gospodarstwom rolnym. Produkt oparty jest na maksymalnie uproszczonych procedurach oraz minimum formalności. Do uzyskania zgody na finansowanie wystarczy tylko złożyć wniosek, nakaz płatniczy i obowiązkowe ubezpieczenie rolników. W efekcie poziom finansowania na zakup pojazdu zależy od powierzchni gospodarstwa i profilu produkcji.


 

 

W obliczu obserwowanych ostatnio niekorzystnych zmian klimatycznych niezbędne wydaje się zwiększone wykorzystanie tzw. odnawialnych źródeł energii. Promieniowanie słoneczne to najczystsze, naturalne źródło energii, które jest dostępne za darmo dla wszystkich - zawsze i wszędzie. Nie dziwi zatem fakt, że coraz popularniejsze stają się instalacje fotowoltaiczne, które są ekologiczne i oszczędne ponieważ zamieniają promieniowanie słoneczne na prąd, z którego na co dzień korzystamy. Technologia ta, popularna od wielu lat w krajach zachodnich, zyskuje coraz więcej zwolenników w Polsce. Do niedawna zainteresowanie produkcją prądu z energii słonecznej w Polsce było niewielkie, jednak obecnie sytuacja diametralnie się zmieniła. Przede wszystkich rośnie świadomość ekologiczna Polaków, którzy chcą żyć w czystym środowisku. Korzystnie zmienia się również otoczenia prawne, które sprawia, że montaż instalacji jest łatwiejszy, korzystniejszy i bardziej dostępny niż jeszcze kilka lat temu. Funkcjonuje coraz więcej programów wsparcia, dotacji, ulg oraz korzystnych rozwiązań fiskalnych pozwalających odliczać koszty instalacji fotowoltaicznych od podatku.

 


 

 

 

Jeżeli jesteś lekarzem prowadzącym działalność gospodarczą, potrzebujesz szybkiego finansowania nowego sprzętu medycznego do swojego gabinetu i nie chcesz składać stosu dokumentów wymaganych do przeprowadzenia analizy finansowej to nasza oferta jest idealna dla Ciebie!
Procedura przyznania finansowania oparta jest na maksymalnie uproszczonych zasadach. Zamiast dokumentów finansowych wystarczy wniosek zawierający oświadczenie klienta o osiągniętych w ostatnim roku obrachunkowym wynikach a decyzja następuje w ciągu 24h od momentu złożenia wniosku!
Oferta skierowana jest do lekarzy specjalistów i lekarzy dentystów, którzy w zależności od indywidualnych potrzeb mogą skorzystać z różnych form finansowania: leasingu operacyjnego, finansowego lub pożyczki leasingowej.  
W celu omówienia szczegółowej oferty-  zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wizyty w wybranym Oddziale.

 

Więcej informacji o leasingu