Nowe zdjęcie

Kolejne spotkania dla biznesu

Najbliższe bankomaty

Wyszukaj dla innej lokalizacji
29-04-2019

Kolejne spotkania dla biznesu

24 i 25 kwietnia odbyły się kolejne zaplanowane w tym roku spotkania dla klientów biznesowych oddziałów Wschowy, Leszna, Przemętu i Głogowa. Spotkania te kontynuują misję umacniania relacji z klientami oraz ze względu na ich otwartą formułę umożliwiają pozyskanie nowych kontaktów. Dyrektor Sieci Sprzedaży Przemysław Szpurka omówił główne wydarzenia i sukcesy Banku z ostatnich miesięcy, a specjaliści z Union Investment zaprezentowali istotną dla przedsiębiorców problematykę Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) i Pracowniczych Programów Emerytalnych (PPE).

 


Główną atrakcją i niespodzianką spotkania we Włoszakowicach była wizyta żużlowców z Unii Leszno: Piotra Pawlickiego, Janusza Kołodzieja i Dominika Kubery. Sportowcy udzielili obszernego wywiadu dotyczącego planów zawodowych na bieżący sezon 2019, a zaproszeni goście mieli okazję wylosować drobne upominki.

 


Spotkanie w Głogowie natomiast uatrakcyjnił Krzysztof Zawicki - regionalista i dziennikarz, który przybliżył zaproszonym gościom historię Głogowa i szereg ciekawostek tego regionu. Kolejny cykl spotkań dla biznesu odbędzie się w przyszłym roku.