z życia banku

Jubileusz Banku Spółdzielczego we Wschowie

Najbliższe bankomaty

Wyszukaj dla innej lokalizacji
19-05-2022

Jubileusz Banku Spółdzielczego we Wschowie

Bank Spółdzielczy we Wschowie obchodzi w tym roku Jubileusz 75- lecia działalności. Decyzję o utworzeniu naszego Banku podjęto w 1947 roku i  od tego czasu wspólnie budujemy silną pozycję na rynku finansowym, jednocześnie utrwalając historię lokalnej instytucji bankowej.

 

Nasza historia ciągle powstaje…


 

 

 

Jesteśmy nowoczesnym i bezpiecznym bankiem z polskim kapitałem, który szczególnie dba o bliskie relacje z klientami. Konsekwentnie realizujemy wyznaczoną strategię i łączymy tradycyjne wartości z nowoczesnością, będąc jednocześnie godnym zaufania partnerem finansowym. Obecnie działamy na terenie trzech województw: lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego, prowadząc 20 placówek.

 


Wspieramy kolejne pokolenia Polaków, gdyż dla nas priorytetem zawsze jest klient i jego potrzeby. Jako jeden z liderów bankowości spółdzielczej rozwijamy się dynamicznie, żeby nasz Bank nieprzerwanie był wizytówką całego regionu.

 

Z perspektywy minionych 75 lat wszystkim naszym klientom dziękujemy za dotychczasową współpracę, wieloletnie relacje biznesowe oraz zaufanie, którym nas Państwo obdarzyliście.