aktualność

I miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Banków Spółdzielczych

Najbliższe bankomaty

Wyszukaj dla innej lokalizacji
31-05-2021

Bank Spółdzielczy we Wschowie został sklasyfikowany na I miejscu w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Banków Spółdzielczych za rok 2021, organizowanym przez Strefę Gospodarki. Celem Rankingu jest wzmocnienie wizerunku polskiej bankowości spółdzielczej i komunikowanie zasadniczych jej idei. Jako Bank upowszechniamy i propagujemy właściwe wzorce, modele oraz strategie funkcjonowania poprzez osiągnięte wyniki finansowe, nowatorskie rozwiązania technologiczne, a także podejmowane działania na rzecz lokalnej społeczności oraz biznesu.


Poniżej zamieszczamy wypowiedź Prezesa Zarządu- Sebastiana Nietykszy:


„Zajęcie I. miejsca w rankingu Najlepszych Banków Spółdzielczych za rok 2021 jest dla nas ogromnym zaszczytem. To prestiżowe wyróżnienie jest uznaniem dla naszej pracy, w której każdego dnia staramy się wyznaczać nowe standardy bankowości. Jako godny zaufania partner finansowy, od ponad 70 lat stanowimy profesjonalny i bezpieczny wybór dla Klientów. Nasze hasło „Relacje są najważniejsze”, to kluczowa wartość i siła, dzięki której budujemy przewagę konkurencyjną oraz długotrwałe relacje z Klientami. Jesteśmy Bankiem odpowiedzialnym społecznie i wspieramy inicjatywy mające na celu rozwój środowisk lokalnych. Kreujemy nowy wymiar bankowości spółdzielczej, łączącej nowoczesność z tradycyjnymi wartościami. Nieustannie się rozwijamy i wyznaczamy ambitne cele na przyszłość, a nasza historia ciągle powstaje.”


Kapituła rankingowa wzięła również pod uwagę rekomendacje branżowe, udzielane przez samych uczestników tegorocznej rywalizacji.


Gratulujemy pozostałym wyróżnionym laureatom rankingu!