aktualność

Dzięki karcie AGRO zyskujesz potrójnie!

Najbliższe bankomaty

Wyszukaj dla innej lokalizacji

 

 

Weź kartę debetową lub kredytową AGRO, za której wydanie nic nie płacisz, dokonaj transakcji kartą za minimum 50 zł, korzystaj z rabatów i odbierz gwarantowany upominek.

 

 

Zamów kartę i łap okazję!

Zamów kartę MasterCard Business AGRO debetową lub kredytową, dokonaj jednej transakcji bezgotówkowej na minumum 50 zł i odbierz nagrodę. Czeka pula nagród obejmująca 500 narzędzi wielofunkcyjnych i 1000 voucherów na miesięczną prenumeratę Tygodnia Poradnika Rolniczego. Teraz moższ zyskać jeszcze więcej, bo wydanie karty jest bezpłatne,a dla jej posiadaczy dostępne są atrakcyjne zniżki i rabaty.

 

Aby otrzymać upominek należy:

 

Program rabatowy SGB to unikalny i wyjątkowy program skupiający wybranych Partnerów oferujących rabaty Klientom posiadającym kartę z logo SGB. Wybierz sklep, zabierz na zakupy kartę płatniczą SGB i ciesz się wyjątkowymi rabatami!

Sprawdź listę partnerów

 

 

 Regulamin promocji

Organizatorem promocji "Dzięki karcie AGRO zyskujesz potrójnie" jest SGB-BANK S.A. Sprzedaż promocyjna trwa od 19.09.2016 r. do 09.12.2016 r. lub do wyczerpania przewidzianej regulaminem puli nagród. Aby uzyskać informacje o dostępności produktu, szczegółach oferty oraz opłatach i prowizjach, odwiedź najbliższą placówkę Banku Spółdzielczego we Wschowie.