z życia banku

Cykl spotkań biznesowych z Klientami Banku

Najbliższe bankomaty

Wyszukaj dla innej lokalizacji
2-06-2023

Cykl spotkań biznesowych z Klientami Banku

Relacje są najważniejsze to hasło, które przyświeca nam już od wielu lat. Przewagą sektora bankowości spółdzielczej jest właśnie umiejętność tworzenia z Klientami bliskich i trwałych relacji. W tym roku po okresie pandemii, na przestrzeni miesięcy kwietnia i maja nasz Bank zorganizował cykl spotkań biznesowych z Klientami.

 

Do uczestnictwa w spotkaniach zostali zaproszeni zarówno Klienci biznesowi, jak i Klienci sektora agro. Podczas zorganizowanych eventów przedstawiono Klientom prezentację Banku oraz dedykowaną ofertę dla sektora biznesu. Ponadto wydarzenia uzupełniły tematyczne wystąpienia zaproszonych prelegentów, w zakresie wsparcia działań biznesowych i nowych możliwości rozwoju. Dla Klientów przygotowano również szereg dodatkowych atrakcji, a w tym występ iluzjonisty czy konkurs strzelecki.

 

Zgodnie z przyjętym założeniem atmosfera spotkań sprzyjała nawiązywaniu relacji biznesowych, gdyż pomimo tego, że zaproszeni Klienci działają w różnych branżach, to wszystkich łączy chęć rozwoju i nawiązywania nowych kontaktów. Mamy nadzieję, że tegoroczny cykl spotkań stanie się cyklicznym wydarzeniem w kalendarzu naszego Banku.