Nowe zdjęcie

Bezcenne chwile

Najbliższe bankomaty

Wyszukaj dla innej lokalizacji
7-05-2020

Program lojalnościowy Bezcenne Chwile to inicjatywa, której celem jest realizacja swoich pasji i celów za każdym razem, gdy płacisz kartą Mastercard.


Jak dołączyć do programu?

 

Weryfikujesz, czy Twoja karta należy do programu i rejestrujesz się. Pamiętaj o zaznaczeniu zgód marketingowych.Twoje dotychczas zgromadzone punkty w Priceless Specials (dawna odsłona programu) są aktualne! 

Wybierasz nagrodę, która staje się Twoim celem. Możesz dokonać zmian w dowolnym momencie.

Zbierasz punkty, które przybliżają Cię do celu, za każdą płatność bezgotówkową kartą Mastercard.

Przyspieszasz realizację celu, płacąc u Partnerów programu i korzystając z ofert specjalnych.

Realizujesz wybrane cele, odbierasz nagrody i przeżywasz bezcenne chwile!

 

 

 

W związku z tym przygotowano specjalną promocję!

 Zgodnie z jej zasadami, pierwsze 4300 zarejestrowanych kart (kartę można zarejestrować na stronie www.bezcennechwile.mastercard.pl) zostanie zasilone na start 3 400 punktami (do wyczerpania puli nagród). Punkty bonusowe mogą być wymieniane na atrakcyjne nagrody lub wsparcie organizacji charytatywnych dostępnych w programie. Otrzymane za zarejestrowanie karty punkty należy wykorzystać w ciągu maksymalnie 60 dni od dnia ich przyznania. Po zarejestrowaniu karty automatyczne będą się naliczać kolejne punkty za każdą transakcję bezgotówkową, dokonaną zarejestrowaną kartą. 

Promocja dotyczy zarówno nowych jak i obecnych posiadaczy kart Mastercard i trwa do 31 sierpnia 2020 roku. Szczegółowe zasady Programu Priceless Specials organizowanego przez Mastercard Europe SA dostępne są na https://bezcennechwile.mastercard.pl/

 

Poniżej prezentujemy film przybliżający zasady działania programu.

 

 


Bezcenne chwile skorzystajmy z promocji, płaćmy i zdobywajmy wymarzone nagrody!

 

 

Regulamin programu