aktualność

Bank laureatem rankingu

Najbliższe bankomaty

Wyszukaj dla innej lokalizacji

Podczas uroczystej gali kończącej pierwszy dzień obrad VI Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej ogłoszono wyniki Krajowego Rankingu „Wyróżniające się banki spółdzielcze” edycji 2014, miesięcznika „Nowoczesny Bank Spółdzielczy”.

Bank Spółdzielczy we Wschowie zdobył VI miejsce w kategorii „Największe banki”.

- Jesteśmy bardzo dumni z wysokiej pozycji, którą osiągnęliśmy w konkursie "Wyróżniające się banki spółdzielcze 2014". To ważne wyróżnienie, tym bardziej, że jest przyznawane za wybitne osiągnięcia w całym sektorze bankowości spółdzielczej. Wierzę, że również w tym roku utrzymamy tak znakomite wyniki. To kolejne wyróżnienie, potwierdzające, że Bank Spółdzielczy we Wschowie jest liderem sektora bankowości spółdzielczej - mówi Sebastian Nietyksza, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego we Wschowie.

 

Ranking sporządzono na podstawie badań ankietowych banków działających na koniec 2013 r. w zrzeszeniach SGB-Banku SA i Banku Polskiej Spółdzielczości S.A., a także poza ich strukturami. Pod uwagę brane były podstawowe dane bilansowe za ostatnie dwa lata (2012 i 2013) – na ich podstawie wyłoniono 100 najlepszych banków spółdzielczych.