Nowe zdjęcie

AGRO SHOW - Bednary 2019

Najbliższe bankomaty

Wyszukaj dla innej lokalizacji
23-09-2019

AGRO SHOW - Bednary 2019

W dniach 19-22 września 2019 w Bednarach odbyła się Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW. Targi w Bednarach to jedno z kluczowych wydarzeń w kalendarzu branży rolniczej. Organizatorem wydarzenia od 1999 roku jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych.
Każdego roku na Agro Show swoje produkty i usługi prezentuje około 800 firm z branży, a samą wystawę odwiedza blisko 140 tysięcy osób. Udział w imprezie umożliwia zapoznanie się z nowinkami technicznymi, ciekawymi ofertami dotyczącymi m.in. dostępnych opcji finansowania inwestycji oraz pozostałymi udogodnieniami dla rolników i przedsiębiorstw działających w branży. Oczywiste jest, że na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć również Banków Spółdzielczych zrzeszonych w grupie SGB oraz firmy SGB Leasing.
Bank Spółdzielczy we Wschowie reprezentowała liczna grupa naszych Klientów z sektora agro oraz pracownicy oddziałów i centrali. Czas spędzony na targach upłynął w klimacie sprzyjającym nawiązywaniu relacji biznesowych oraz poszukiwaniu nowych inspiracji z branży rolniczej.