Nowe zdjęcie

Sponsoring

Jesteśmy blisko lokalnych społeczności i wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, łączymy działania społeczne z wartościami spółdzielczymi. Bank Spółdzielczy we Wschowie czynnie włącza się w działalność sponsoringową, podejmując współpracę z licznymi instytucjami i organizacjami z obszaru trzech województw, na których prowadzi swoja działalność.

 

Unia Leszno

 

 

 

 

W sezonie 2012 Bank Spółdzielczy we Wschowie rozpoczął współpracę z klubem sportowym Unia Leszno. Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy dumni z podjętej współpracy. Działania biznesowe,  które podejmujemy na lokalnym rynku jasno wskazują, że działamy dla dobra lokalnych społeczności.

Stowarzyszenie Kultury Ziemi Wschowskiej

 

 

 

 

Rok 2012 to już drugi sezon, w którym Bank Spółdzielczy we Wschowie jak „Sponsor Główny” Stowarzyszenia Kultury Ziemi Wschowskiej wspiera Młodzieżową Orkiestrę Dętą we Wschowie. Jest to kolejna z inicjatyw lokalnych, w którą nasz Bank się zaangażował doceniając społeczną inicjatywę, jaką niewątpliwie jest działalność Młodzieżowej Orkiestry Dętej we Wschowie.

Stowarzyszenie Twórcze Horyzonty

 

 

 

 

 

W roku 2011 Bank Spółdzielczy we Wschowie został mecenatem wspierającym działania Stowarzyszenia Twórcze Horyzonty. Dzięki podjętej współpracy jesteśmy bliżej kultury, sztuki oraz dalekich podróży, aktywnie włączając się w budowanie lokalnej społeczności.