Nowe zdjęcie

Nowy wymiar bankowości

Najbliższe bankomaty

Wyszukaj dla innej lokalizacji

NOWA BANKOWOŚĆ INTERNETOWA

 

Bank Spółdzielczy we Wschowie udostępnił Klientom nowy system bankowości elektronicznej - bswschowa24.

Serwis bswschowa24 wyróżnia się łatwą i przyjazną obsługą w oparciu o wprowadzenie nowych funkcjonalności odpowiedzialnych za zwiększenie bezpieczeństwa. Zasadnicza zmiana dotyczy sposobu logowania do bankowości internetowej, a mianowicie wpisaniu hasła maskowanego w polu logowania oraz sposobu autoryzacji transakcji elektronicznych kodami SMS.

 

Ponadto nowa szata graficzna, nowoczesny i rozbudowany interfejs, przygotowany w oparciu o nowe rozwiązania technologiczne zapewni wygodny i intuicyjny dostęp do najczęściej wykorzystywanych funkcji bankowości internetowej.

Nowy serwis funkcjonuje w oparciu o technologie responsywną (RWD), co oznacza, że będzie automatycznie dopasowuje się do rozmiaru ekranu urządzenia - komputera, laptopa, tabletu czy smartfonu, na którym będzie wyświetlany. Czyni to serwis bankowości internetowej przejrzystym i funkcjonalnym.

 

Zupełnie nowa odsłona serwisu będzie stopniowo udostępniana Klientom Indywidualnym i Korporacyjnym. Jednocześnie Klienci będą  mogli korzystać z dotychczasowej jak i nowej wersji systemu.

 

Nowy system bankowości internetowej będzie dostępny tylko i wyłącznie na stronie internetowej banku www.bswschowa.pl klikając w pole „zaloguj się” wybierając "bswschowa24 - nowa bankowość internetowa"

 

Zapoznaj się z obsługą i możliwościami nowej bankowości internetowej:
Katalog filmów instruktażowych

 

 

PLATFORMA WALUTOWA

 

W trosce o wygodę oraz pragnąc zapewnić komfortowy dostęp do usług i produktów oferujemy Klientom dostęp do nowoczesnej platformy wymiany walut, która łączy w sobie wygodę, bezpieczeństwo oraz korzystne warunki wymiany walut.

Platforma walutowa to internetowy kantor, który stanowi idealne rozwiązanie dla Klientów indywidualnych oraz Klientów biznesowych, którzy realizują transakcje w walucie obcej.

 

Pakiet korzyści dla Klienta:

  • 0 zł za szybką wymianę walut po atrakcyjnym kursie,
  • samodzielne zawieranie transakcji przez internet,
  • maksymalna kwota transakcji wynosi nawet 500 000 PLN,
  • wymiana waluty w dowolnym miejscu i czasie poprzez tablet lub smartfon,
  • intuicyjny serwis transakcyjny.

Ponadto platforma walutowa to:

  • możliwość kontroli bieżących kursów i wykonywania transakcji wymiany walut bez konieczności kontaktu z dealerem lub doradcą bankowym,
  • możliwość wykonywania transakcji wymiany walut z datą waluty (rozliczenie transakcji w dacie jej zawarcia) lub zaplanowanie transakcji gdy kurs osiągnie zaplanowany poziom
  • automatyczne księgowanie wykonanych transakcji między rachunkami klienta,
  • dostępny podgląd szczegółów oraz elektroniczne potwierdzenie transakcji (wysyłane komunikatem SMS).

 

Jak otrzymać dostęp do platformy walutowej?
Wystarczy przyjść do najbliższego oddziału Banku Spółdzielczego we Wschowie i podczas 1 wizyty Klient podpisuje umowę i otrzymuje dostęp do platformy walutowej.

 

Dostęp do platformy walutowej jest w pełni bezpieczny. Klient otrzymuje w Oddziale identyfikator użytkownika (login) natomiast hasło zostaje przekazane w formie sms’a na telefon Klienta.

 

Platforma walutowa dostępna jest na stronie internetowej banku www.bswschowa.pl klikając zakładkę „platforma walutowa”. Transakcje realizowane są w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.50.

 

 

Wszelkich dodatkowych informacji udzielą Państwu doradcy w Oddziałach u celu uzyskania dodatkowych informacji na temat platformy walutowej.