Nowe zdjęcie

Nowa bankowość internetowa

Najbliższe bankomaty

Wyszukaj dla innej lokalizacji

 


Niebawem Bank Spółdzielczy we Wschowie udostępni Klientom nowy system bankowości elektronicznej - bswschowa24.

 

 

Serwis bswschowa24 wyróżniać się będzie łatwą i przyjazną obsługą w oparciu o wprowadzenie nowych funkcjonalności odpowiedzialnych za zwiększenie bezpieczeństwa. Zasadnicza zmiana dotyczyć będzie sposobu logowania do bankowości internetowej a mianowicie wpisaniu hasła maskowanego w polu logowania oraz sposobu autoryzacji transakcji elektronicznych kodami SMS.

 


Ponadto nowa szata graficzna, nowoczesny i rozbudowany interfejs, przygotowany w oparciu o nowe rozwiązania technologiczne zapewni wygodny i intuicyjny dostęp do najczęściej wykorzystywanych funkcji bankowości internetowej.

 


Nowy serwis będzie funkcjonował w oparciu o technologie responsywną (RWD) co oznacza, że będzie automatycznie dopasowywał się do rozmiaru ekranu urządzenia - komputera, laptopa, tabletu czy smartfonu, na którym będzie wyświetlany. Czyni to serwis bankowości internetowej przejrzystym i funkcjonalnym.

 


Zupełnie nowa odsłona serwisu będzie stopniowo udostępniana Klientom Indywidualnym i Korporacyjnym. Jednocześnie Klienci będą mogli korzystać z dotychczasowej jak i nowej wersji systemu.

 


Nowy system bankowości internetowej będzie dostępny tylko i wyłącznie na stronie internetowej banku www.bswschowa.pl klikając w pole  „zaloguj się” wybierając odpowiednio: ekonto/e-firma lub e-firma Plus.

 


Jednocześnie Informujemy, że dotychczasowy adres www.net-bank.pl przestanie istnieć i będzie nieaktywny.


Zapoznaj się z obsługą i możliwościami nowej bankowości internetowej:
Katalog filmów instruktażowych

Instrukcje nowej Bankowości Internetowej