Nowe zdjęcie

Kariera

Bank Spółdzielczy we Wschowie jest jednym z liderów wśród Banków Spółdzielczych w Polsce. Jako Bank uniwersalny z wyłącznie polskim kapitałem, budujemy wiarygodne i długotrwałe relacje z naszymi klientami. Zatrudniamy ponad 230 osób w 23 oddziałach na terenie województwa lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego. W związku z dalszym rozwojem zatrudnimy w Oddziałach Wschowa, Polkowice i Rawicz osoby na stanowisko:

DORADCA KLIENTA / ANALITYK KREDYTOWY

Miejsce pracy: Wschowa / Polkowice / Rawicz

Zatrudnione osoby będą odpowiedzialne za wykonywanie analiz kredytowych / realizację indywidulanych i zespołowych celów biznesowych

Zakres obowiązków:

  • ocena merytoryczna wniosków kredytowych oraz analiza ryzyka w zakresie finansowania podmiotów gospodarczych, w tym sektora agro

  • ocena kompletności, poprawności formalno-prawnej i jakości składanej przez klientów dokumentacji kredytowej oraz przygotowywanie rekomendacji kredytowych

  • monitoring sytuacji ekonomiczno-finansowej kredytobiorców

  • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz z sektora MŚP i Agro

  • sprzedaż produktów bankowych oraz realizacja określonych planów sprzedażowych

  • doradztwo w zakresie produktów kredytowych i ubezpieczeniowych

  • budowanie i utrzymywanie relacji z obsługiwaną grupą klientów

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z ekonomią, finansami)

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku analityka kredytowego / doradcy klienta biznesowego

  • praktyczna znajomość analizy i oceny sytuacji finansowej podmiotów gospodarczych

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków i dobra organizacja pracy

  • umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań klientów

  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole

  • pozytywne nastawienie do pracy z klientem

  • wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • nastawienie na realizację celów

Wybranej osobie oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w dynamicznie rozwijającym się Banku

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia

Zgłoszenia w formie listu motywacyjnego i CV wraz z zaznaczeniem miejsca pracy, zezwolenie na przetwarzanie danych osobowych, prosimy przesyłać na adres:

Bank Spółdzielczy we Wschowie
ul. Daszyńskiego 19, 67-400 Wschowa
lub na adres e-mail:

bank@bswschowa.pl

Oferty prosimy składać w terminie do dnia 30.07.2017r.