Nowe zdjęcie

Bankomaty PlanetCash i Euronet

Najbliższe bankomaty

Wyszukaj dla innej lokalizacji
12-08-2017

Z przyjemnością informujemy, że klienci Banku Spółdzielczego we Wschowie posiadający kartę płatniczą SGB mogą korzystać z bezpłatnej wypłaty gotówki w sieci bankomatów PlanetCash.

Nowa umową daję możliwość (łączenie ze Spółdzielczą Siecią SGB i Zrzeszenia BPS) bezprowizyjnej wypłaty z ponad 6000 urządzeń. Wyszukiwarka bankomatów sieci PlanetCash dostępna jest na stronie internetowej http://www.planetcash.pl/znajdz-bankomat

Pragniemy również poinformować, że została wdrożona zbliżeniowa wypłata gotówki kartami wydawanymi w ramach Spółdzielczej Grupy Bankowej w bankomatach sieci Euronet.

Klienci naszego banku zyskali również możliwość dokonywania jeszcze szybszych wypłat gotówki z kilku tysięcy bankomatów na terenie całej Polski. Wypłata zbliżeniowa przebiega analogicznie do standardowej wypłaty, z tą różnicą, że inicjowana jest poprzez zbliżenie karty lub telefonu z kartą mobilną Visa do specjalnego, oznakowanego czytnika, umiejscowionego w pobliżu klawiatury numerycznej bankomatu. Każda tego typu wypłata środków w bankomacie musi zostać zatwierdzana PIN-em, niezależnie od kwoty transakcji. Życzymy zadowolenia przy korzystaniu z nowej grupy usług.